D-2014-2015

Lohko G

Joukkueet

Tässä ovat yhtiöt ja niiden pelikentillä konsernin G:

Luokitus

Kalenteri

Ennätys

  • Eniten voittoja: Lupa Castelli Romani
  • Eniten voittoja kotona: Viterbo Castrense
  • Eniten voittoja päässä: Lupa Castelli Romani
  • Vähemmän voittoja: Anziolavinio
  • Vähemmän voittoja kotona: Terracina
  • Vähemmän pois voittaa: Anziolavinio, Isola Liri
  • Eniten kiinnittää: Arzachena
  • Eniten kiinnittää kotona: Arzachena, Nuoro, Terracina
  • Eniten kiinnittää päässä: Cynthia
  • Vähemmän tasapeliä: Astrea, Selargius
  • Vähiten tasapeliä kotona: Astrea, Isola liiraa, Ostia Mare, Selargius, Viterbo Castrense
  • Vähiten tasapeliä päässä: Anziolavinio, Astrea, Lupa Castelli Romanin, Selargius, Sora, Palestrina
  • Monet tappiot: Anziolavinio
  • Suurin määrä tappiot kotona: Palestrina
  • Suurempi määrä tappiot päässä: Anziolavinio
  • Vähemmän tappiot: Lupa Castelli Romani
  • Vähemmän tappiot kotona: Lupa Castelli Romani, Viterbo Castrense
  • Vähemmän tappiot päässä: San Cesareo
  • Paras hyökkäys: Viterbo Castrense
  • Huonoin hyökkäys: Cynthia
  • Paras puolustus: Lupa Castelli Romani
  • Huonoin puolustus: Anziolavinio
  • Maaliero: Viterbo Castrense
  • Maaliero: Anziolavinio
  • Paras putki: Lupa Castelli Romani
  • Eniten voittoja peräkkäin: Lupa Castelli Romani
  • Eniten peräkkäisiä tasapeliä: Cynthia, Nuoro
  • Useimmat tappiot peräkkäin: Terracina

Tulitikut

  • Ottelu enemmän maaleja: Ostia Mare-Anziolavinio 6-2, 2-6 Selargius-Arzachena, Viterbo Castrense-Anziolavinio 8-0
  • Ottelu suurempi ero tavoitteet: Viterbo Castrense-Anziolavinio 8-0
  • Useimmat tavoitteet päivä: 38
  • Vähemmän tavoitteet päivä: 17

Lohko H

Joukkueet

Tässä ovat yhtiöt ja niiden pelaaminen kentät Lohko H:

Luokitus

Kalenteri

Ennätys

  • Eniten voittoja: Fidelis Andria
  • Eniten voittoja kotona: Fidelis Andria
  • Eniten voittoja päässä: Rossoblu Virta
  • Vähemmän voittoja: Arzanese, Puteolana ja Virtus Scafatese
  • Vähemmän voittoja kotona: Scafatese
  • Vähemmän pois voittaa: Arzanese, Monopoly ja Puteolana
  • Eniten tasapeliä: Bisceglie ja Taranto
  • Eniten kiinnittää kotona: Brindisi, Grottaglie, Monopoly ja Taranto
  • Eniten kiinnittää päässä: Bisceglie
  • Vähemmän tasapeliä: Gelbison ja Sarnesen
  • Vähiten tasapeliä kotona: Fidelis Andria, Gelbison ja Sarnesen
  • Vähiten tasapeliä päässä: Pomiglianon
  • Monet tappiot: Arzanese, Puteolana ja Virtus Scafatese
  • Suurin määrä tappiot kotona: Virtus Scafatese
  • Suurempi määrä tappiot päässä: Puteolana
  • Vähemmän tappiot: Bisceglie
  • Vähemmän tappiot kotona: Bisceglie, Brindisi, luolat, Fidelis Andria ja Taranto
  • Vähemmän tappiot päässä: Bisceglie
  • Paras hyökkäys: Caves ja Fidelis Andria
  • Huonoin hyökkäys: Puteolana
  • Paras puolustus: Bisceglie
  • Huonoin puolustus: Puteolana
  • Maaliero: Cavese
  • Maaliero: Puteolana
  • Paras putki: Bisceglie
  • Useimmat tappiot peräkkäin: Puteolana
  • Ottelu useimmat katsojaa: Fidelis Andria-Taranto 7000

Yksittäinen

Parhaat maalintekijät

Tulitikut

  • Useimmat tavoitteet: 9

Fidelis Andria - Puteolana 7-2

Ryhmä I

Joukkueet

Tässä ovat yhtiöt ja niiden pelaaminen kentät ryhmä I:

Luokitus

Kalenteri

Ennätys

  • Eniten voittoja: Torrecuso
  • Eniten voittoja kotona: Torrecuso
  • Eniten voittoja pois Torrecuso, Agropoli, Roccella ja Akragas
  • Vähemmän voittoja: Noto
  • Vähemmän voittoja kotona: Gioiese, Famous, Kaksi tornia ja Roccella
  • Vähemmän pois voittaa: Noto, Leonfortese, Montalto Uffugo ja Orlandina
  • Eniten kiinnittää: Battipagliese
  • Eniten kiinnittää kotona: 6 joukkuetta
  • Eniten kiinnittää päässä: Montalto Uffugo ja Battipagliese
  • Vähemmän kiinnittää: 5 joukkuetta
  • Vähiten tasapeliä kotona: Torrecuso, HinterReggio, Marcianise ja Montalto Uffugo
  • Vähiten tasapeliä päässä: 6 joukkuetta
  • Monet tappiot: Noto ja Sorrento
  • Suurin määrä tappiot kotona: Montalto Uffugo ja Roccella
  • Suurempi määrä tappiot päässä: Sorrento, Orlandina, Noto ja tekee
  • Vähemmän tappiot: Torrecuso
  • Vähemmän tappiot kotona: Torrecuso, Leonfortese ja Akragas
  • Vähemmän tappiot pois Torrecuso, HinterReggio, Marcianise ja Battipagliese
  • Paras hyökkäys: Torrecuso
  • Huonoin hyökkäys: Noto
  • Paras puolustus: Akragas
  • Huonoin puolustus: Roccella
  • Maaliero: Torrecuso
  • Maaliero: Noto
  • Paras voittoputki:
  • Useimmat tappiot peräkkäin:
  • Monet seuraamuksia annettiin ja:
  • Eniten seuraamuksia vastaan ​​ja:

Tulitikut

  • Ottelu enemmän maaleja:
  • Ottelu suurempi ero tavoitteet:
  0   0
Edellinen artikkeli Robert Taylor
Seuraava artikkeli Prix ​​Médicis

Kommentit - 0

Ei kommentteja

Lisääkommentti

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Merkkiä jäljellä: 3000
captcha